- -27,66 €
![]()
Осигурете чист и здравословен въздух на Вас и любимите Ви хора!
Със стилен и компактен дизайн, придружен с двустепенна филтрация и овлажнител на въздух, този уред Ви осигурява висока ефективност и циркулация на свеж въздух в помещения до 12-15 кв.м!
2-степенна пречистваща система (1 двоен филтър ):
- Високоефективен HEPA филтър - Този филтър може да улавя и задържа прах, бактерии, плесен, вируси, алергени и други малки частици
- Активен карбонов филтър - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Осигурете чист и здравословен въздух на Вас и любимите Ви хора!
Със стилен и компактен дизайн, придружен с двустепенна филтрация и овлажнител на въздух, този уред Ви осигурява висока ефективност и циркулация на свеж въздух в помещения до 12-15 кв.м!
2-степенна пречистваща система (1 двоен филтър ):
- Високоефективен HEPA филтър - Този филтър може да улавя и задържа прах, бактерии, плесен, вируси, алергени и други малки частици
- Активен карбонов филтър - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
Съдържание на пакета: пречиствател на въздуха, филтри, захранващ кабел
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Нощен режим, Wi-Fi, Auto-Smart режим |
| Предназначен за | Пречистване, Овлажняване |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 53.5 dB |
| Поток на въздух | 110 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 15 м² |
| Височина | 30.7 cm |
| Ширина | 19.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |