- -27,66 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция, налични консумативи, упътване на български език!
Осигурете чист и здравословен въздух на Вас и любимите Ви хора!
Със стилен и компактен дизайн, придружен с двустепенна филтрация и овлажнител на въздух, този уред Ви осигурява висока ефективност и циркулация на свеж въздух в помещения до 12-15 кв.м!
2-степенна пречистваща система (1 двоен филтър ):
- Високоефективен HEPA филтър - Този филтър може да улавя и задържа прах, бактерии, плесен, вируси, алергени и други малки частици
- Активен карбонов филтър - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
Ако АСТМАТА Ви мъчи….
Ако АЛЕРГИЯТА Ви пречи да дишате….
Ако не можете да се преборите с ВИРУСИТЕ
Новият естествен и ефикасен начин да пречистим въздуха в затворени помещения.
В наши дни хората прекарват над 90% от времето си в затворени помещения, независимо дали са на работа или в къщи.
Според ЕРА (Агенция за Защита на Околната среда), замърсяването на въздуха в затворени помещения е 50 пъти по-голямо, в сравнение с това на открито.
Следователно, третирането на замърсеният въздух в затворени помещения е от жизненоважно значение за здравословния начин на живот на хора страдащи от астма и алергии.
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Нощен режим, Wi-Fi, Auto-Smart режим |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ύγρανση |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 53.5 dB |
| Ροή αέρα | 110 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 15 m² |
| Υψος | 30.7 cm |
| Πλάτος | 19.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |