- -27,66 €
![]()
Asigurați un aer curat și sănătos pentru dvs. și pentru cei dragi!
Cu un design elegant și compact, însoțit de filtrare în două trepte și umidificator, acest aparat vă oferă eficiență ridicată și circulație a aerului proaspăt în camere de până la 12-15 m²!
Sistem de purificare în 2 trepte (1 filtru dublu ):
- Filtru HEPA de înaltă eficiență - Acest filtru poate prinde și reține praful, bacteriile, mucegaiul, virușii, alergenii și alte particule mici
- Filtru de carbon activ - Acest filtru conține aditivi foarte activi care îl fac potrivit pentru absorbția mirosurilor neplăcute.
Conținutul pachetului: purificator de aer, filtre, cablu de alimentare
Purificatorul de aer distruge alergenii din aer, cum ar fi:
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Asigurați un aer curat și sănătos pentru dvs. și pentru cei dragi!
Cu un design elegant și compact, însoțit de filtrare în două trepte și umidificator, acest aparat vă oferă eficiență ridicată și circulație a aerului proaspăt în camere de până la 12-15 m²!
Sistem de purificare în 2 trepte (1 filtru dublu ):
- Filtru HEPA de înaltă eficiență - Acest filtru poate prinde și reține praful, bacteriile, mucegaiul, virușii, alergenii și alte particule mici
- Filtru de carbon activ - Acest filtru conține aditivi foarte activi care îl fac potrivit pentru absorbția mirosurilor neplăcute.
Conținutul pachetului: purificator de aer, filtre, cablu de alimentare
Purificatorul de aer distruge alergenii din aer, cum ar fi:
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Modul de noapte, Wi-Fi, Auto-Smart режим |
| Destinate pentru | Purificare, Umiditate |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Nivel de zgomot | 53.5 dB |
| Flux de aer | 110 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 15 m² |
| Înălţime | 30.7 cm |
| Lăţime | 19.6 cm |
| Garanție | 24 luni |