
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Функции | Автоматичен режим, Режим "Турбо", Филтър против мирис, Eлиминира неприятните миризми |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Поток на въздух | 330 м³/н |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Височина | 50 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 27 cm |
| Тегло | 6.8 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |