
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Αυτόματη λειτουργία, Режим "Турбо", Филтър против мирис, Eлиминира неприятните миризми |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 330 м³/н |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 27 cm |
| Βάρος | 6.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |