
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb |
| Funcții | Mod automat, Режим "Турбо", Filtru anti-miros, Eлиминира неприятните миризми |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Flux de aer | 330 м³/н |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Înălţime | 50 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 27 cm |
| Greutate | 6.8 Kg |
| Garanție | 24 luni |