- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Черен |
| Функции | Йонизация, HEPA филтър, UV лампа, Карбонов филтър, Тиж режим |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Ниво на шум | 32 dB |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Препоръчителна площ на помещение | 20 м² |
| Височина | 67.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 25.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |