- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Negru |
| Funcții | Ionizare, Filtru HEPA, Lampa UV, Filtrul de carbon, Modul UJ |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 20 m² |
| Înălţime | 67.5 cm |
| Lăţime | 17.5 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 25.6 cm |
| Garanție | 24 luni |