- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Φίλτρο HEPA, Λάμπα UV, Карбонов филтър, Тиж режим |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 32 dB |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 20 m² |
| Υψος | 67.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 25.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |