- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Вид монтаж | Свободно стоящ |
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Функции | Таймер, Нощен режим, Предфилтър, LCD дисплей, Дисплей със сензорно управление, Осветен дисплей, Дигитален дисплей |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA, Активен въглен |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Ниво на шум | 50 dB |
| Максимална мощност | 43 W |
| Поток на въздух | 190 м³/н |
| Степен скорости | 3 |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Препоръчителна площ на помещение | 50 м² |
| Височина | 50.5 cm |
| Употреба | Домашна |
| Тегло | 2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |