- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Нощен режим, Предфилтър, οθόνη LCD, Дисплей със сензорно управление, Осветен дисплей, Ψηφιακή οθόνη |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Επίπεδο θορύβου | 50 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 43 W |
| Ροή αέρα | 190 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 50 m² |
| Υψος | 50.5 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Βάρος | 2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |