- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Funcții | Temporizator, Modul de noapte, Prefilter, LCD, Afișaj cu controlul senzorului, Afișaj iluminat, Ecran digital |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Nivel de zgomot | 50 dB |
| Putere maxima | 43 W |
| Flux de aer | 190 м³/н |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Zona recomandată a camerei | 50 m² |
| Înălţime | 50.5 cm |
| Utilizare | Intern |
| Greutate | 2 Kg |
| Garanție | 24 luni |