- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Пречистватели на въздух |
|
| Цвят | Бял |
| Съдържание пакет | 1 x HEPA филтър |
| Функции | HEPA филтър |
| Предназначен за | Пречистване |
| Тип филтър | HEPA |
| Височина | 34 cm |
| Ширина | 30.51 cm |
| Употреба | Домашна |
| Дължина | 4.7 cm |