- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Culoare | Alb |
| Pachet de conținut | 1 x HEPA филтър |
| Funcții | Filtru HEPA |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA |
| Înălţime | 34 cm |
| Lăţime | 30.51 cm |
| Utilizare | Intern |
| Lungime | 4.7 cm |