- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x HEPA филтър |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Υψος | 34 cm |
| Πλάτος | 30.51 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 4.7 cm |