- -14,32 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Розoв |
| Материал | Пластмаса |
| Тип тонколона | Портативна |
| Ключови характеристики | Сдвояване на високоговорители |
| Тегло | 0.35 Kg |
| Функции | USB charging, Влагоустойчив, Гласов контрол |
| Тип акумулатор | Li-Ion |
| Свързаност | Bluetooth |
| Автономия на акумулатора до | 10 h |
| Захранващо напрежение | 3.7 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 5 W |
| Брой говорители | 1 |
| Изходно съпротивление | 4 Ω |