- -14,32 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Roz |
| Material | Plastic |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Speaker pairing |
| Greutate | 0.35 Kg |
| Funcții | USB charging, Rezistent la umiditate, Control vocal |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Durata de viață a bateriei până la | 10 h |
| Tensiunea de alimentare | 3.7 V |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 5 W |
| Numărul de difuzoare | 1 |
| Rezistenta de iesire | 4 Ω |