- -14,32 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Ροζ |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σύζευξη ηχείων |
| Βάρος | 0.35 Kg |
| Λειτουργίες | USB charging, Ανθεκτικό στην υγρασία, Φωνητικός έλεγχος |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Ion |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 h |
| Τάση τροφοδοσίας | 3.7 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 5 W |
| Αριθμός ομιλητών | 1 |
| Αντίσταση εξόδου | 4 Ω |