- -5,11 €
- Изчерпано

Esperanza EP118 е преносима тонколона, която е снабдена с Bluetooth функционалност, която позволява безжично свързване със съвместими устройства, като например телефони, таблети, лаптопи и др. Тя разполага с два вградени говорители с мощност по 3W, които осигуряват ясен и качествен звук.
Тонколоната има вградена батерия с капацитет 1200mAh, която позволява до 3 часа непрекъсната работа. Esperanza EP118 разполага и с MicroSD слот и USB порт, които могат да бъдат използвани за възпроизвеждане на музика от флаш памет, карта памет или друго съвместимо устройство.
Тонколоната има стилен черен дизайн и е лесна за пренасяне благодарение на компактния си размер и лекотата. Esperanza EP118 е идеалното решение за хора, които търсят качествен звук и лесно преносима тонколона за използване по време на пътувания или в домашни условия.
- Изходна мощност: 3Wx2(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Esperanza EP118 е преносима тонколона, която е снабдена с Bluetooth функционалност, която позволява безжично свързване със съвместими устройства, като например телефони, таблети, лаптопи и др. Тя разполага с два вградени говорители с мощност по 3W, които осигуряват ясен и качествен звук.
Тонколоната има вградена батерия с капацитет 1200mAh, която позволява до 3 часа непрекъсната работа. Esperanza EP118 разполага и с MicroSD слот и USB порт, които могат да бъдат използвани за възпроизвеждане на музика от флаш памет, карта памет или друго съвместимо устройство.
Тонколоната има стилен черен дизайн и е лесна за пренасяне благодарение на компактния си размер и лекотата. Esperanza EP118 е идеалното решение за хора, които търсят качествен звук и лесно преносима тонколона за използване по време на пътувания или в домашни условия.
- Изходна мощност: 3Wx2Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Чеpен |
| Тип тонколона | Портативна |
| Ключови характеристики | Радио тунер |
| Височина | 51 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Дълбочина | 51 мм |
| Функции | MP3 Player |
| Тип акумулатор | Li-Polymer |
| Версия Bluetooth | 3.0, A2DP, AVRCP |
| Свързаност | Bluetooth, USB, Четец за карти |
| Автономия на акумулатора до | 10 h |
| Захранващо напрежение | 5 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 6 W |
| Брой говорители | 2 |
| Честотна лента | 280 - 16000 Hz |
| Съдържание пакет | 1 x Кабел за зареждане, 1 x Ръководоство за употреба |