- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Ραδιοφωνικός δέκτης |
| Υψος | 51 mm |
| Πλάτος | 193 mm |
| Βάθος | 51 mm |
| Λειτουργίες | MP3 Player |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Polymer |
| Έκδοση Bluetooth | 3.0, A2DP, AVRCP |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB, Συσκευή ανάγνωσης καρτών |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 10 h |
| Τάση τροφοδοσίας | 5 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 6 W |
| Αριθμός ομιλητών | 2 |
| εύρος ζώνης | 280 - 16000 Hz |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Καλώδιο φόρτισης, 1 x Εγχειρίδιο χρήστη |