- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Tuner radio |
| Înălţime | 51 mm |
| Lăţime | 193 mm |
| Adâncime | 51 mm |
| Funcții | MP3 Player |
| Tip baterie | Li-Polymer |
| Versiune Bluetooth | 3.0, A2DP, AVRCP |
| Conectivitate | Bluetooth, USB, Cititor de carduri |
| Durata de viață a bateriei până la | 10 h |
| Tensiunea de alimentare | 5 V |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 6 W |
| Numărul de difuzoare | 2 |
| Lățimea de bandă | 280 - 16000 Hz |
| Pachet de conținut | 1 x Cablu alimentare, 1 x Manual de utilizare |