- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Бял |
| Материал | Пластмаса |
| Тип тонколона | Мобилна |
| Ключови характеристики | Микрофон |
| Височина | 12.4 cm |
| Ширина | 10.3 cm |
| Дълбочина | 10.3 cm |
| Тегло | 0.455 Kg |
| Функции | USB charging, Караоке |
| Свързаност | Bluetooth, USB, USB-C |
| Автономия на акумулатора до | 8 h |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 8 W |
| Брой говорители | 1 |
| Гаранция | 24 месеца |