- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Alb |
| Material | Plastic |
| Tipul difuzorului | Portabila |
| Caracteristici cheie | Микрофон |
| Înălţime | 12.4 cm |
| Lăţime | 10.3 cm |
| Adâncime | 10.3 cm |
| Greutate | 0.455 Kg |
| Funcții | USB charging, Karaoke |
| Conectivitate | Bluetooth, USB, USB-C |
| Durata de viață a bateriei până la | 8 h |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 8 W |
| Numărul de difuzoare | 1 |
| Garanție | 24 luni |