- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος ηχείου | Φορητή |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Микрофон |
| Υψος | 12.4 cm |
| Πλάτος | 10.3 cm |
| Βάθος | 10.3 cm |
| Βάρος | 0.455 Kg |
| Λειτουργίες | USB charging, Καραόκε |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB, USB-C |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 8 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 8 W |
| Αριθμός ομιλητών | 1 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |