(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип тонколона | Портативна |
| Височина | 26.7 cm |
| Ширина | 11.9 cm |
| Дълбочина | 9 cm |
| Функции | Вграден миксер |
| Свързаност | Bluetooth |
| Автономия на акумулатора до | 4 h |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 8 W |
| Брой говорители | 1 |
| Цвят | Кафяв |