(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Maro |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Înălţime | 26.7 cm |
| Lăţime | 11.9 cm |
| Adâncime | 9 cm |
| Funcții | Вграден миксер |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Durata de viață a bateriei până la | 4 h |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 8 W |
| Numărul de difuzoare | 1 |
| Culoare | Maro |