(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Υψος | 26.7 cm |
| Πλάτος | 11.9 cm |
| Βάθος | 9 cm |
| Λειτουργίες | Вграден миксер |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 4 h |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 8 W |
| Αριθμός ομιλητών | 1 |
| Χρώμα | Καφέ |