(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип тонколона | Портативна |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 8 cm |
| Дълбочина | 9.1 cm |
| Функции | Индикатор на батерията |
| Свързаност | Bluetooth |
| Автономия на акумулатора до | 8 h |
| Капацитет батерия | 1800 mAh |
| Захранване | Акумулатор |
| Мощност | 5 W |