(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 8 cm |
| Βάθος | 9.1 cm |
| Λειτουργίες | Ένδειξη μπαταρίας |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 8 h |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1800 mAh |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εξουσία | 5 W |