(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Maro |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Înălţime | 16 cm |
| Lăţime | 8 cm |
| Adâncime | 9.1 cm |
| Funcții | Indicator baterie |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Durata de viață a bateriei până la | 8 h |
| Capacitatea bateriei | 1800 mAh |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Putere | 5 W |