
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преносими тонколони |
|
| Цвят | Черен |
| Тип тонколона | Портативна |
| Ключови характеристики | Микрофон, Сдвояване на високоговорители |
| Височина | 81 cm |
| Ширина | 38.3 cm |
| Дълбочина | 39.7 cm |
| Тегло | 25.7 Kg |
| Функции | MP3 Player, Extra Bass |
| Тип акумулатор | Li-Ion |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Свързаност | Bluetooth, USB, Audio jack 3.5 mm, AUX |
| Автономия на акумулатора до | 12 h |
| Капацитет батерия | 5000 mAh |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |