
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преносими тонколони |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος ηχείου | Φορητός |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Микрофон, Σύζευξη ηχείων |
| Υψος | 81 cm |
| Πλάτος | 38.3 cm |
| Βάθος | 39.7 cm |
| Βάρος | 25.7 Kg |
| Λειτουργίες | MP3 Player, Extra Bass |
| Τύπος Μπαταρίας | Li-Ion |
| Έκδοση Bluetooth | 5.2 |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB, Audio jack 3.5 mm, AUX |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 12 h |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 5000 mAh |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |