
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преносими тонколони |
|
| Culoare | Negru |
| Tipul difuzorului | Portabil |
| Caracteristici cheie | Микрофон, Speaker pairing |
| Înălţime | 81 cm |
| Lăţime | 38.3 cm |
| Adâncime | 39.7 cm |
| Greutate | 25.7 Kg |
| Funcții | MP3 Player, Extra Bass |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Conectivitate | Bluetooth, USB, Audio jack 3.5 mm, AUX |
| Durata de viață a bateriei până la | 12 h |
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Alimentare electrică | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |