- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Лилав, Черен |
| Технологии | Светлинен индикатор, Система за заключване, Кератиново покритие, Йонна технология, Thermoprotect |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Индикаторна лампа, Защита от прегряване |
| Нива температура | 2 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 100 mm |
| Ширина плочи | 28 mm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Захранващо напрежение | 110-240 V |
| Максимална температура | 220 C |
| Максимално време за затопляне | 60 sec |
| Гаранция | 24 месеца |