- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Τεχνολογία | Φωτεινή ένδειξη, Σύστημα κλειδώματος, Кератиново покритие, Йонна технология, Thermoprotect |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 2 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος πλάκας | 100 mm |
| Πλάτος πλάκας | 28 mm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Τάση τροφοδοσίας | 110-240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 220 C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 60 sec |
| Εγγύηση | 24 μήνες |