- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Violet, Negru |
| Tehnologie | Indicatorul luminos, Sistem de blocare, Keratin Finish, Йонна технология, Thermoprotect |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Lampa indicatoare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Trepte temperatura | 2 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime placi | 100 mm |
| Latime placi | 28 mm |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Tensiune alimentare | 110-240 V |
| Temperatura maxima | 220 C |
| Timp maxim de incalzire | 60 sec |
| Garanție | 24 luni |