- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Титан |
| Цвят | Розов |
| Функции | Автоматично спиране, Дигитален дисплей |
| Нива температура | 6 |
| Комплект | Да |
| Тип употреба | Домашна |
| Мощност | 55 W |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 210 C |
| Гаранция | 24 месеца |