- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Τιτάνιο |
| Χρώμα | Ροζ |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή, Ψηφιακή οθόνη |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 6 |
| Σειρά | Ναι |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Εξουσία | 55 W |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210 C |
| Εγγύηση | 24 μήνες |