- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Titan |
| Culoare | Roz |
| Functii | Frânare automată, Ecran digital |
| Trepte temperatura | 6 |
| Set | DA |
| Tip utilizare | Intern |
| Putere | 55 W |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Garanție | 24 luni |