- -9,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Лилав, Черен |
| Функции | Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация |
| Нива температура | 5 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 3.6 cm |
| Дължина | 3 cm |
| Дължина плочи | 9 cm |
| Ширина плочи | 2.3 cm |
| Дължина на кабела | 2.2 m |
| Максимална температура | 210 C |
| Максимално време за затопляне | 30 sec |
| Гаранция | 24 месеца |