- -9,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό, Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μωβ, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ιονισμός |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 3.6 cm |
| Μήκος | 3 cm |
| Μήκος πλάκας | 9 cm |
| Πλάτος πλάκας | 2.3 cm |
| Μήκος καλωδίου | 2.2 m |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 210 C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 30 sec |
| Εγγύηση | 24 μήνες |