- -9,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Violet, Negru |
| Functii | Cablu rotativ, Frânare automată, Ionizare |
| Trepte temperatura | 5 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 3.6 cm |
| Lungime | 3 cm |
| Lungime placi | 9 cm |
| Latime placi | 2.3 cm |
| Lungime cablu | 2.2 m |
| Temperatura maxima | 210 C |
| Timp maxim de incalzire | 30 sec |
| Garanție | 24 luni |