(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бежов |
| Технологии | Заключваща система, LED дисплей, Йонизация |
| Функции | Автоматично спиране |
| Нива температура | 7 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 3.2 cm |
| Дължина | 31 cm |
| Мощност | 43 W |
| Максимална температура | 220 C |
| Гаранция | 36 месеца |