(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Τεχνολογία | Σύστημα κλειδώματος, Οθόνη LED, Ιονισμός |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 7 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 3.2 cm |
| Μήκος | 31 cm |
| Εξουσία | 43 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 220 C |
| Εγγύηση | 36 μήνες |