(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Bej |
| Tehnologie | Sistem de blocare, Display LED, Ionizare |
| Functii | Frânare automată |
| Trepte temperatura | 7 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 3.2 cm |
| Lungime | 31 cm |
| Putere | 43 W |
| Temperatura maxima | 220 C |
| Garanție | 36 luni |