- -38,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Сив |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Дигитален дисплей |
| Нива температура | 5 |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 3.1 cm |
| Дължина | 3.9 cm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Максимална температура | 230C |
| Максимално време за затопляне | 15 секунди |
| Гаранция | 24 месеца |