- -38,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Gri |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Frânare automată, Ecran digital |
| Trepte temperatura | 5 |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 3.1 cm |
| Lungime | 3.9 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Temperatura maxima | 230C |
| Timp maxim de incalzire | 15 секунди |
| Garanție | 24 luni |