- -38,10 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ψηφιακή οθόνη |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 3.1 cm |
| Μήκος | 3.9 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 секунди |
| Εγγύηση | 24 μήνες |