- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика, Турмалин |
| Цвят | Черен |
| Технологии | LED индикатор, Йонизация |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Индикаторна лампа, Защита от прегряване |
| Нива температура | 8 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 13.2 cm |
| Дължина | 32.1 cm |
| Тегло | 0.34 Kg |
| Дължина плочи | 11 cm |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 230°C |
| Максимално време за затопляне | 15 s |
| Гаранция | 24 месеца |