- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό, Τουρμαλίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τεχνολογία | Ένδειξη LED, Ιονισμός |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ιονισμός, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 8 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 13.2 cm |
| Μήκος | 32.1 cm |
| Βάρος | 0.34 Kg |
| Μήκος πλάκας | 11 cm |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230°C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 s |
| Εγγύηση | 24 μήνες |